Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 479 Kez Okundu

Dershanedeki Begumun götü şahane

Dershanedeki Begumun götü şahane

Gecen hikayemde takma ad kullanarak da olsa gercek bir öykü yazmistim ancak simdi yazacaklarim hayalden öte değil. ( Kısmen 🙂 )

isranbulda yaşıyorum ve öss`ye hazırlık için hususi bir dershaneye gidiyorum. Ortalama bir sınıftayım ve sınıfta genelde össden bekentisi olmayan varlıklı çocukları var.

Bunlardan biri yaz aylarının da gelmesiyle adi dikkatimi çekti. Hergün tanga terlik giyiyordu ve benim art çaprazımda oturuyordu. Benim için onun ayaklarını tüm ders başımı öne yatırıp dikkatlice izlemek alışkanlık halini almıştı ve begüm de bunun farkında olduğundan ayağını hafifçe oynatarak benim delirmeme sebep oluyordu.

Dershaneden çıkarken ben evvel onun çıkmasını bekliyor, arkasından çıkarak ayaklarını seyrediyordum. Yine bir gün ben pozisyonumu almışken begüm sınıftan çıkmadı aksine sırasında yaslanıp terliklerini çıkardı.

Herkes sınıftan çıkınca bana “şu ayaklarımı bi ovalasana” dediginde cümlenin sonunu daha getirmemişken ben ayaklarına yapışmıştım. Sınıfın kapısını kapadım ve ayaklarını yalamaya başladım.

Begüm de benim gibi beğeni alıyor bir yandan “artık benim kölemsin, pislik” gibi cümlelerle beni eziyor, tekme atıyordu. Hayatımda bu kadar güzel ayak görmemiştim ve onların biri ağzımda git-gel yapıyor, dişeri pamuk gibi tabanını suratıma sürerek o müthiş aromasının yayılmasını sağlıyordu.

Begüm mükemmel bir kız ve o kızın mükemmel ayakları altında eziliyordum. Bu duyguyu ne kadar yazsam anlatamam.

Begüm ayağının parmak aralarının kurunladığını söyledi ve yalamamı emretti. 15-20 Dakika boyunca emmiştim ayaklarını. En sonunda pantalonumun üzerinden skime sürterek benim boşalmamı sağladı.

Onu hiçbir vakit unutamayacağım…