Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 613 Kez Okundu

Kocası olan evli kız kardeşimi Sikişim

Kocası olan evli kız kardeşimi Sikişim

Merhabalar ben 19 yaşlarında beyleri yazdırabilecek kapasiteye sahip aynı vakitte çekici ve güzel biriyim. Ailemin serbestliği sürekli dışarılarda rahatça gezilebilen biriyim. Bundan şu an İdadı nihayet sınıftayım. Okulumuz özel ve evimize Irak olduğu için servisle gider gelirim. bizzat yaşlarımda değilde kendimden büyük erkeklerden hoşlanırım. Kardeşimle aynı okulda okuruz. Yakışıklı servisimizle gizlice sürekli görünür ve sevişirdik. Evliydi fakat beni tatmin edebilecek güçteydi. Evli olduğu için başına dert açarım nedeniyle benimle hep arkadan beraber olurdu.

Genelde Mektep günleri öğle teneffüsünde beni okulun arkasındaki ormanlık alanda araba içinde götürürdü. Kimse farkına varmazdı çünkü öğle arası herkes evine yada okulda bir yerlerde yer ve okulun sosyal aktivitesinin olduğu bölümlerde vakit geçirirlerdi. Bir gün Gene servisçiyle biz sevişiyorduk. Beni parçaladı zevkten bayıltıyor. Bağırtıların iniltilerim inletirdi ormanı.

henüz çok hoşnut etsin diye…Bir gün kardeşim beni takip etmiş. Ve bizi arabada izlemiş akşam daireye gittiğimizde annem ve babam henüz işten gelmemişti. Kardeşim bana konuşacakları olduğunu söyledi ve çağırdı. Benim aklıma gelmiyordu. Ve bana bunları anlattı kendiyle birlikte olmamı istedi. Bende zorla kabul ediyormuş gibi yaptım ki beni henüz çok hoşnut etsin diye. Ona olamayacağını fakat isterse mecburiyetten yapacağımı söyledim. Hiçbir şey konuşmadan yalamaya başladı beni.

Yanıyormuş meğerse çok istekliydi göğüslerime indi ve okşayıp yalarken titriyordu bu beni dahada azdırıyordu. Yapma lütfen kardeşimsin dedik sıra henüz ateşli yapıyordu. En sonunda istediğine ulaştı ve bal kutuma ulaştı önce yalamaya başladı çok içten yalıyordu oluyordum dizlerimin bağı çözüldü ve Kafi hadi ne yapacaksan yap dedim. Ben kız olduğumu arkadan başka bir yerimi yaptıramam dediğimde Aksi çevirdi. İki üç girdi çıktı boşaldı ve rahatladı. O günden sonra çok ilişkimiz ve değişik oldu. Bunları sonrasın da anlatırım…