Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 362 Kez Okundu

Üç Kızı Birden İdare Ediyorum

Üç Kızı Birden İdare Ediyorum

Merhaba arkadaşlar seneler öncesinde yediğim kazıktan sonra akıllandım. Beni aldatan sevgilim bana hayata dair çok şey öğretti. O yüzden hiç kimseye güvenmiyorum ve önüme gelen kızlar ile sadece sex yapıyorum. Güvensizlik nedeniyle çok kızla sadece sikiş yapmak için beraber oldum.

Şimdi ise üç kız ile sevgiliyim. Hepsiyle de düzenli bir cinsellik ilişkim var. İsimleri ise, Sema, Seden ve Bahar’ dı. Sema kısa boylu beyaz tenli geniş bir göte sahiptir. Ayrıca küçük dik göğüsleri vardır. Seden ise orta boylarda büyük göğüslü ve kocaman götü vardı. Bahar ise tam istediğim türdendi. Balık etli, normal göğüslere sahip ve dolgun kalçaları vardı. Diğerleri zevklerini gidermek için ev yada mekan ayarlayıp beni çağırıyorlar. Sadece sikişip yanlarından ayrılıyordum. Ama Bahar ile seviştiğim zaman gerçek sexin tadına bakıyordum. Bahar ile sikiştiğim zaman onun amı beni perişan ediyordu. Balık etli olduğu için göt yanakları yumuşaktı. Her vurduğum sırada uçkuruma çarpan yanakları beni zevke getiriyordu. Bahar ile öğleden sabaha kadar seviştiğimi biliyorum. Çünkü o hep benimle sevişirken, nelerden hoşlandığımı biliyordu. Ama en kötüsü ise bunların üçü ilişkiyi anlarlar. Bir araya gelip plan kurarlar ve Bahar kendisini çok sevdiğimi biliyordur. Her zaman ki gibi ev ayarlamış ve beni arıyordu. Telefonda arayan Bahar azdırıcı sözler söyleyerek beni daha çok tatmin eder. Eve girdim ve onunla direk sevişmeye başladım. Sonrasında on dakikalar sevişme ardından Sema ile Seden odadan çıktı. Ben üçünü bir anda gördüm ve şoka girdim. Onlar yanıma geldi ve Bahar ile birlikte beni yatağa götürdüler. Ellerimi ve ayaklarımı yatağa bağladılar. Çarmağa gerermiş gibi beni yatırdılar. Sonra beni çıplak hale getirirler ve kendileri de soyunur. Hepsi sırayla benim penisimi yalamaya başlar. İlk başta Sema üzerime oturur ve zıplamaya başlar. Yaklaşık bir saat üzerimde zıpladı ve ben iki kez boşalmıştım. Amının içine boşaldım ama onun umurunda değildi. Sonra Seden geldi ve önce göt deliğine yarrağımı oturttu. Biraz öyle devam etti ve sonra amına geçti. O yaklaşık iki saat boyunca üzerimden inmedi ve Sema amını ağzıma dayamıştı. Yalıyordum ama sikim çok ağrı yapmaya başlamıştı. En sonunda koca götlü Bahar’ ım üzerime oturdu ve saatlerce üzerimden inmedi. Hepsi birbirine plan yaparak beni o hale getirdiler. Sikimin ağrısını yaklaşık iki ay boyunca çektim.

Ama onlar beni içinden atamadı ve benimle görüştüler. Bende onları bırakmadım ve hep grup seks yaparak zevkimize baktık. Ara sıra kıskançlıklar oluyordu ve beni paylaşamıyordular. Bende hepsiyle teker teker de takılıyordum. Hiç biri birbirine belli etmeden bunları yapıyorduk. Şuanda da görüşüyoruz ve hayatımdan memnunum.